گارانتی محصول

همه تلاش ما این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید، ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر بعد از دریافت کالا، برای باز گرداندن آن اقدام کنید.

در صورت وجود هرگونه عیب و نقص در محصول دریافت شده توسط مشتری، شرکت موظف است محصول را بازگرداند و پس از تایید عیب و نقص، یا وجه را به مشتری بازگرداند و یا با توجه به درخواست مشتری، محصول جدید ارسال کند.

در صورتی که عیب و نقص مد نظر مشتری توسط کارشناسان خدمات پس از فروش تایید نشود، محصول دوباره به مشتری بازگردانده می شود و هزینه ارسال به عهده ی مشتری می باشد. همچنین دقت به این نکته الزامی است که در صورتی که کالای مورد نظر با شرایط پیک رایگان برای مشتری فرستاده شده است، در مرحله دوم ارسال، هزینه پیک به عهده مشتری است.

در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، کد تخفیف مورد نظر مجدداً قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

دلایل مورد قبول برای گارانتی و بازگرداندن محصول :

  • تغییر رنگ و بوی کالا
  • سپری شدن تاریخ انقضا و فاسد شدن محصول
  • آسیب فیزیکی کالا حین حمل و نقل
  • مغایرت کالای سفارش داده شده با کالای تحویل گرفته شده

 

برای مرجوع کردن کالا، لطفا شماره سفارش خود را قبل از تماس آماده نمایید و سپس با شماره های موجود در قسمت تماس با ما، با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا به تقاضای شما رسیدگی کنند.