[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

پرداخت امن

شما می توانید با متصل شدن به درگاه اینترنتی موجود، فاکتور خرید خود را به صورت آنلاین و امن پرداخت کنید. پرداخت موفق، به منزله ثبت قطعی و نهایی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

نکته: به علت کرونا و برای جلوگیری از انتقال بیماری امکان تسویه درب منزل فعلا وجود ندارد.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

  •  شماره کارت: شماره 16 رقمی روی کارت بانکی
  •  رمز دوم کارت: برای خرید اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی پویا) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • CVV2 : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

در صورتی که در خرید واریز از کارت دیگری (هر کارتی به غیر از کارت شخص مشتری)صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری، در حساب کاربری کشف شود، مطابق با قوانین و مقررات قانونی، شکپوی مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

در صورت وجود هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]